Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI MIESZKAŃ WROCŁAW 24H

Awaryjne otwieranie mieszkań Wrocław

POMOŻEMY – ZADZWOŃ!

Co zrobić, gdy klucz złamie się w zamku lub nie będziesz mógł nim otworzyć zaciętych drzwi? Nie zastanawiaj się długo, jeśli zdarzył Ci się podobny wypadek! Wystarczy zadzwonić do pogotowia zamkowego we Wrocławiu. Szybko przyjedziemy na miejsce zgłoszenia, by błyskawicznie wykonać awaryjne otwieranie drzwi. Ocenimy sytuację i poradzimy, co dalej trzeba zrobić. Od razu również przystąpimy do pracy przy montażu i wymianie zamka.
Działamy na terenie Wrocławia i okolicy, dlatego też już teraz nie macie Państwo problemu! Jeśli zdarzy się jakakolwiek awaria zamka, w drzwiach, skrzynkach, czy też w kasetkach – pomożemy.

Nasi ślusarze to wysoko wykwalifikowani fachowcy, dla których żaden dostępny na rynku zamek nie ma tajemnic. Korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji, znamy najnowsze techniki montażu i wymiany zamków, dlatego w każdej kłopotliwej sytuacji, w której zamek jest bohaterem numer 1, zadzwońcie do nas. Nasz numer  600-277-499.

WIEDZA TO PODSTAWA

Wypadki z zamkami zdarzają się codziennie. Wiemy o tym najlepiej, bo nasi ślusarze odbierają setki zgłoszeń do awarii zamków we Wrocławiu i w okolicy tego miasta. Poradzimy sobie z każdą awaryjną sytuacją.

Wyobraźmy sobie sytuację, podczas której sami próbujemy wymienić zepsuty zamek w drzwiach naszego mieszkania. Dłubiemy, przekręcamy, siłujemy się, w efekcie czego wprawdzie zamek jest wyciągnięty, ale za to stolarka drzwiowa wygląda koszmarnie!
Porysowane drzwi i my, zdruzgotani estetyczną porażką. Właśnie dlatego, aby uniknąć takich przykrych życiowych momentów, warto skorzystać z usług wysoko wykwalifikowanych ślusarzy pogotowia zamkowego we Wrocławiu.

Łukasz Dej
Łukasz Dej
2023-12-18
Polecam Pana Marka, super usługa! Szybko i profesjonalnie!
Оксана Салабай
Оксана Салабай
2023-12-14
po prostu szybko i jakościowo. Nie dało się otworzyć drzwi od środka, Pan zrobił to w minutę, przekazał zalecenia na przyszłość. Ceny ok
Agata Toczyńska
Agata Toczyńska
2023-12-13
Serdecznie polecam usługi Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm, części wymienne zamówione bardzo szybko i zamontowane następnego dnia. Wszystko poszło sprawnie i sympatycznie.
Piotr Bezłada
Piotr Bezłada
2023-12-13
Zatrzaśnięta brama garażowa otwarta w ciągu godziny od zgłoszenia. Polecam.
Małgorzata Janik
Małgorzata Janik
2023-12-09
Polecam serdecznie. Szybka i sprawna usługa. Konkurencyjne ceny względem innych za ekspresowe usługi.
Magdalena Jackowska
Magdalena Jackowska
2023-12-04
Pełen profesjonalizm Pana Marka. Usługa wymiany zamków wykonana szybko i sprawnie. Polecam serdecznie!😊
rabbit bucks
rabbit bucks
2023-10-17
Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie.
Izabela Iskierka
Izabela Iskierka
2023-09-26
Pan Marek super sympatyczny człowiek. Wymiana zamka sprawna i dokładna. Polecam !
basia Jaworska
basia Jaworska
2023-07-03
Polecam

Jesteśmy kadrą dobrze wyszkolonych, wysoko wyspecjalizowanych ślusarzy. Na rynku ślusarskim działamy już od ponad 20 lat. Wiemy co zrobić i jak zadziałać, aby zamek był dobrze wymieniony, a Państwa mienie nienaruszone. Staramy się zapewnić poczucie bezpieczeństwa Klientom, dlatego wciąż podnosimy  własne  kwalifikacje. Wiemy, że wiedza to podstawa w dzisiejszym świecie.

NIEOCZEKIWANA AWARIA ZAMKA? ZADZWOŃ

Awaryjne otwieranie drzwi we Wrocławiu nie musi już spędzać Wam snu z powiek. Teraz jesteśmy tu my, ślusarze pogotowia zamkowego we Wrocławiu. Działamy całodobowo. Śmiało możecie do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Pracujemy także w niedziele i święta, abyście mogli czuć się pewnie i bezpiecznie. Telefon do nas 600-277-499. Warto zapisać lub zapamiętać ten numer. Nigdy nie wiadomo, kiedy potrzebny będzie dobry i sprawdzony ślusarz do nieoczekiwanej awarii zamka we Wrocławiu.

Zapraszamy Państwa również do naszego punktu, gdzie wykonujemy usługę dorabiania kluczy – Zapraszamy!.


Usługi wykonujemy również w innych dzielnicach Wrocławia:

Call Now Button