Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI SAMOCHODÓW WROCŁAW 24H

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu

ZATRZAŚNIĘTE AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!

Zatrzaśnięte kluczyki to zawsze problem – nie ważne, czy jesteś doświadczonym czy początkującym kierowcą, mężczyzną czy kobietą, czy masz luksusowe auto czy kilkunastoletni pojazd. W takiej sytuacji pomoże jedynie awaryjne otwieranie samochodów, które realizują doświadczeni ślusarze z Wrocławia! 

PROFESJONALNIE – ZNACZY DOBRZE

Pogotowie zamkowe we Wrocławiu to firma, która stawia przede wszystkim na fachowość i profesjonalizm działania. Zatrudnieni u nas specjaliści – ślusarze to osoby, które potrafią nie tylko wykonać naprawę zamków, ale także realizują inne trudne zlecenia – m.in. awaryjne otwieranie aut. Szeroki wachlarz szkoleń w zakresie budowy i funkcjonowania mechanizmów pozwala nam także na bezinwazyjne przeprowadzanie awaryjnego otwierania mieszkań. Ponadprzeciętne umiejętności ślusarzy zatrudnionych we wrocławskim Pogotowiu zamkowym sprawiają, że otwierają oni samochody wszystkich najpopularniejszych marek w Polsce. Nam możesz zaufać – naszą pracę wykonamy bez uszczerbku dla Twojego auta – nie ważne czy należy do pojazdów klasy średniej, Premium czy Prestiż. Otwieramy wszystkie marki aut – Skoda, Peugeot, Mazda, Volvo, Opel, Fiat, Renault, Ford, Alfa Romeo, Citroen, BMW, KIA, Suzuki, Hyundai, Toyota, Seat, Dacia, Mercedes, Audi, Volkswagen, Honda, Nissan, Porsche, LEXUS, Ferrari, Lamborghini

Aneta Janakowska
Aneta Janakowska
2024-04-05
Pan Marek- pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradztwo i wykonanie. Punktualność i dokładność. Korzystałam z usługi w Wielką Sobotę, więc jak najbardziej w święta też można. Polecam! Jeżeli będę musiała skorzystać z takich usług jeszcze raz- tylko w tej firmie!
Darku_86
Darku_86
2024-04-05
Super 😄
nilai8
nilai8
2024-03-25
Ekspresowe otwarcie garażu z wymianą wkładki. Wszystko trwało 25 minut :)) Bardzo zadowolona i dziękuję Panie Marku!
Kinga Oleksy
Kinga Oleksy
2024-03-20
Fachowa i miła pomoc. Sprawna infolinia. Pan Marek bardzo kontaktowy, rzeczowy i punktualny - doradził co najlepiej w danej sytuacji i załatwił sprawę od ręki. Cały proces przebiegł ekspresowo. Polecam!
Weronika Burlikowska
Weronika Burlikowska
2024-03-19
Bardzo szybka i sprawna wymiana zamka, serdecznie polecam.
Kamil Giza
Kamil Giza
2024-03-19
Firma jak najbardziej godna polecenia - usługa wykonana niemal natychmiastowo z szczegółowym wyjaśnieniem i pomocą w wyborze zamka. Pan Marek świetny profesjonalista!
Agnieszka Zdrojewska
Agnieszka Zdrojewska
2024-03-09
Bardzo sprawne i szybkie działanie. Trafiliśmy na Pana Marka, który od razu zdiagnozował problem, zorganizował części i zależało mu żeby nie zostawić nas na weekend z tym kłopotem. Polecam!
Handsome Jack
Handsome Jack
2024-03-05
Polecam, dobrze zrobiona praca

CODZIENNIE, O KAŻDEJ PORZE

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, którą Pogotowie zamkowe realizuje codziennie. Jeśli zdarzy Ci się, że zatrzaśniesz kluczyki w aucie, albo potrzebujesz natychmiastowej interwencji ślusarza w innej sprawie – na przykład do montażu i wymiany zamków, dzwoń do nas – tel. 600-277-499 Pracujmy przez 7 dni w tygodniu. Postaw na profesjonalistów!

Zapraszamy Państwa również do naszego punktu, gdzie wykonujemy usługę dorabiania kluczy – Zapraszamy!.


Usługi wykonujemy również w dzielnicach:

Call Now Button