Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI SAMOCHODÓW WROCŁAW 24H

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu

ZATRZAŚNIĘTE AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!

Zatrzaśnięte kluczyki to zawsze problem – nie ważne, czy jesteś doświadczonym czy początkującym kierowcą, mężczyzną czy kobietą, czy masz luksusowe auto czy kilkunastoletni pojazd. W takiej sytuacji pomoże jedynie awaryjne otwieranie samochodów, które realizują doświadczeni ślusarze z Wrocławia! 

PROFESJONALNIE – ZNACZY DOBRZE

Pogotowie zamkowe we Wrocławiu to firma, która stawia przede wszystkim na fachowość i profesjonalizm działania. Zatrudnieni u nas specjaliści – ślusarze to osoby, które potrafią nie tylko wykonać naprawę zamków, ale także realizują inne trudne zlecenia – m.in. awaryjne otwieranie aut. Szeroki wachlarz szkoleń w zakresie budowy i funkcjonowania mechanizmów pozwala nam także na bezinwazyjne przeprowadzanie awaryjnego otwierania mieszkań. Ponadprzeciętne umiejętności ślusarzy zatrudnionych we wrocławskim Pogotowiu zamkowym sprawiają, że otwierają oni samochody wszystkich najpopularniejszych marek w Polsce. Nam możesz zaufać – naszą pracę wykonamy bez uszczerbku dla Twojego auta – nie ważne czy należy do pojazdów klasy średniej, Premium czy Prestiż. Otwieramy wszystkie marki aut – Skoda, Peugeot, Mazda, Volvo, Opel, Fiat, Renault, Ford, Alfa Romeo, Citroen, BMW, KIA, Suzuki, Hyundai, Toyota, Seat, Dacia, Mercedes, Audi, Volkswagen, Honda, Nissan, Porsche, LEXUS, Ferrari, Lamborghini

Łukasz Dej
Łukasz Dej
2023-12-18
Polecam Pana Marka, super usługa! Szybko i profesjonalnie!
Оксана Салабай
Оксана Салабай
2023-12-14
po prostu szybko i jakościowo. Nie dało się otworzyć drzwi od środka, Pan zrobił to w minutę, przekazał zalecenia na przyszłość. Ceny ok
Agata Toczyńska
Agata Toczyńska
2023-12-13
Serdecznie polecam usługi Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm, części wymienne zamówione bardzo szybko i zamontowane następnego dnia. Wszystko poszło sprawnie i sympatycznie.
Piotr Bezłada
Piotr Bezłada
2023-12-13
Zatrzaśnięta brama garażowa otwarta w ciągu godziny od zgłoszenia. Polecam.
Małgorzata Janik
Małgorzata Janik
2023-12-09
Polecam serdecznie. Szybka i sprawna usługa. Konkurencyjne ceny względem innych za ekspresowe usługi.
Magdalena Jackowska
Magdalena Jackowska
2023-12-04
Pełen profesjonalizm Pana Marka. Usługa wymiany zamków wykonana szybko i sprawnie. Polecam serdecznie!😊
rabbit bucks
rabbit bucks
2023-10-17
Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie.
Izabela Iskierka
Izabela Iskierka
2023-09-26
Pan Marek super sympatyczny człowiek. Wymiana zamka sprawna i dokładna. Polecam !
basia Jaworska
basia Jaworska
2023-07-03
Polecam

CODZIENNIE, O KAŻDEJ PORZE

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, którą Pogotowie zamkowe realizuje codziennie. Jeśli zdarzy Ci się, że zatrzaśniesz kluczyki w aucie, albo potrzebujesz natychmiastowej interwencji ślusarza w innej sprawie – na przykład do montażu i wymiany zamków, dzwoń do nas – tel. 600-277-499 Pracujmy przez 7 dni w tygodniu. Postaw na profesjonalistów!

Zapraszamy Państwa również do naszego punktu, gdzie wykonujemy usługę dorabiania kluczy – Zapraszamy!.


Usługi wykonujemy również w dzielnicach:

Call Now Button