Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW WROCŁAW 24H

Naprawa wymiana zamków we Wrocławiu

ZEPSUTY ZAMEK  TO SPRAWA DLA NAS

W najmniej oczekiwanym momencie zepsuł się zamek? Jeśli zdarzyło się to we Wrocławiu, to żaden problem. Pogotowie zamkowe działa już w tym mieście i w jego okolicach.

Każdy zamek, nawet najbardziej renomowanej marki, po pewnym czasie wymaga serwisu, konserwacji, naprawy lub po prostu wymiany. Dlatego warto znać numer do nas 600-277-499, przyjedziemy na miejsce zgłoszenia o każdej porze dnia i nocy, a nasi ślusarze zajmą się naprawą zamka.

Szybko i bez problemów

Wykonają to szybko i sprawnie. Ponadto podejmą się także, jeśli będzie taka potrzeba, awaryjnego otwierania drzwi.Pomogą również w awaryjnym otwieraniu samochodów. Jeśli wymagać będzie tego sytuacja, być może wykonają montaż i wymianę zamków. Wszystko po to, aby Klienci byli w pełni zadowoleni.

Ważne jest i to, że nasi ślusarze nie tylko naprawią zamek, również poinstruują Klienta, w jaki sposób sprzęt powinien być użytkowany i co zrobić, aby służył nam przez długie lata. Te cenne rady pozwolą Klientom czuć się bezpiecznie. Zresztą naprawa zamkówto szczególny fragment naszej działalności, który cieszy się wyjątkowo wysokim uznaniem naszych Klientów.

Ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym we Wrocławiu systematycznie przechodzą cykl szkoleń, dzięki czemu ich kwalifikacje zawodowe są na bieżąco podnoszone. Takie poważne podejście do zawodu powoduje, że postrzegani jesteśmy jako firma godna zaufania i w pełni profesjonalna.

DZIAŁAMY ZAWSZE I O KAŻDEJ PORZE

Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci nie dysponują nieograniczoną ilością wolnego czasu, że są osobami pracującymi, czasem nawet do późnych godzin popołudniowych. Dlatego też zdecydowaliśmy, że musimy dostosować nasze godziny pracy tak, aby być dyspozycyjnymi zawsze, o każdej porze. Działamy dla Państwa przez 24 godziny na dobę, zatem jeśli pasuje Wam, aby ślusarz przyjechał wykonać naprawę zamka wieczorem, zadzwońcie, a z pewnością uda nam się dostosować terminy.

Pogotowie zamkowe we Wrocławiu pracuje całodobowo. Awaria zamka zdarzyła się w nocy?  Żaden problem, wybierz numer 600-277-499 i zadzwoń, przyjmiemy zgłoszenie i przyjedziemy najszybciej jak to będzie możliwe. Święta, a tu pech – zamek nie działa? To także sprawa dla nas, wystarczy zadzwonić.

Zapraszamy Państwa również do naszego punktu, gdzie wykonujemy usługę dorabiania kluczy – Zapraszamy!.


Usługi wykonujemy również w innych dzielnicach Wrocławia:

Call Now Button