Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW WROCŁAW 24H

Wymiana zamku dzwi

SPECJALIŚCI OD ZAMKÓW

Na rynku istniejemy od 20 lat, z powodzeniem pomogliśmy Klientom w wielu polskich miastach. Teraz jesteśmy także we Wrocławiu. Ślusarze Pogotowia zamkowego specjalizujący się w montażu i wymianie zamków, także w tym rejonie świadczą swoje usługi.

Posiadamy olbrzymie doświadczenie w zakresie wymiany i montażu zamków. Dla nas to jednak wciąż mało. Dlatego stale podnosimy kwalifikacje zatrudnianych przez nas ślusarzy.
Nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze podejmą się każdego wyzwania. Gdy zajdzie taka potrzeba, przyjadą, by wykonać awaryjne otwieranie drzwi, a jeśli przykra sytuacja zdarzy się na drodze, wykonają awaryjne otwieranie samochodów. Także naprawa zamków to dla nas codzienność. Zawsze w trosce o dobo i mienie naszych Klientów.

Z wielkim prawdopodobieństwem Wasi znajomi z Wrocławia lub okolic byli już naszymi Klientami. Wierzymy, że pozytywne opinie zadowolonych Klientów to najlepsza rekomendacja dla nas.  Sprawdź nas pytając znajomych, a najlepiej zadzwoń, jeśli konieczny będzie montaż i wymiana zamków na przykład w drzwiach Twojego domu, mieszkania, czy samochodu. Przyjedziemy na czas i pomożemy w trudnej sytuacji. Telefon do pogotowia zamkowego we Wrocławiu 600-277-499.

BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ – TO PODSTAWA

Lubimy czuć się bezpieczni. Chcemy, aby nasze domostwa były odpowiednio zabezpieczone przed włamaniem. Każde drzwi zewnętrzne powinny być wyposażone w co najmniej dwa zamki, w tym jeden dobrej klasy, który stanowił będzie problem dla przestępcy.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najlepsze zamki marek Gerda, Keso i Ikon. Zapewniają one bezpieczeństwo życia i mienia naszych Klientów, a wykonanie przez naszych ślusarzy profesjonalna wymiana i montaż zamków Wrocław spowoduje, że będą one bezawaryjnie i sprawnie działać przez długi czas.

Aneta Janakowska
Aneta Janakowska
2024-04-05
Pan Marek- pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradztwo i wykonanie. Punktualność i dokładność. Korzystałam z usługi w Wielką Sobotę, więc jak najbardziej w święta też można. Polecam! Jeżeli będę musiała skorzystać z takich usług jeszcze raz- tylko w tej firmie!
Darku_86
Darku_86
2024-04-05
Super 😄
nilai8
nilai8
2024-03-25
Ekspresowe otwarcie garażu z wymianą wkładki. Wszystko trwało 25 minut :)) Bardzo zadowolona i dziękuję Panie Marku!
Kinga Oleksy
Kinga Oleksy
2024-03-20
Fachowa i miła pomoc. Sprawna infolinia. Pan Marek bardzo kontaktowy, rzeczowy i punktualny - doradził co najlepiej w danej sytuacji i załatwił sprawę od ręki. Cały proces przebiegł ekspresowo. Polecam!
Weronika Burlikowska
Weronika Burlikowska
2024-03-19
Bardzo szybka i sprawna wymiana zamka, serdecznie polecam.
Kamil Giza
Kamil Giza
2024-03-19
Firma jak najbardziej godna polecenia - usługa wykonana niemal natychmiastowo z szczegółowym wyjaśnieniem i pomocą w wyborze zamka. Pan Marek świetny profesjonalista!
Agnieszka Zdrojewska
Agnieszka Zdrojewska
2024-03-09
Bardzo sprawne i szybkie działanie. Trafiliśmy na Pana Marka, który od razu zdiagnozował problem, zorganizował części i zależało mu żeby nie zostawić nas na weekend z tym kłopotem. Polecam!
Handsome Jack
Handsome Jack
2024-03-05
Polecam, dobrze zrobiona praca

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI

Wiemy, że dyspozycyjność to ważna rzecz. Dlatego postanowiliśmy, że będziemy dostępni dla naszych Klientów 24 godziny na dobę. Nasi ślusarze pracują codziennie, przez 7 dni w tygodniu. Przyjadą na wezwanie także w niedziele i święta. Śmiało dzwońcie do pogotowania zamkowego we Wrocławiu także nocą, numer do nas  600-277-499. Polecamy się!

Zapraszamy Państwa również do naszego punktu, gdzie wykonujemy usługę dorabiania kluczy – Zapraszamy!.


Usługi wykonujemy również w innych dzielnicach Wrocławia:

Call Now Button