Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

DORABIANIE KLUCZY WROCŁAW

Dorabianie kluczy we WrocławiuProfesjonalne dorabianie kluczy do drzwi

Jeżeli szukasz sprawdzonego pogotowia ślusarskiego we Wrocławiu, które od lat zajmuje się usługami ślusarskimi i posiada zaufanie setek klientów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – wrocławskiego pogotowia ślusarskiego.

Pogotowie ślusarskie najczęściej kojarzy się klientom z usługą dorabiania kluczy – i słusznie, ponieważ dorabianie kluczy cieszy się dużą popularnością. Na czym polega dorabianie kluczy? Klasyczny sposób to opracowanie unikalnego wzoru klucza na surówce, czyli materiale, który wykorzystywany jest podczas dorabiania kluczy. Następnie klucz i surówka umieszczane są w specjalnym urządzeniu, gdzie powstaje kopia klucza. Jest to standardowa, analogowa metoda dorabiania kluczy.

Dorabianie kluczy do mieszkania, łodzi czy sejfu

Nowoczesną metodą dorabiania kluczy jest wykorzystywanie osiągnięć technologii. W taki sposób możemy kopiować klucze do mieszkania, łodzi, sejfu czy szafek służbowych opierając się na kodzie. W taki sposób można również dorobić klucze elektroniczne czy karty wejścia – często wykorzystywane w biurach, aby określić i ograniczyć dostęp użytkownika danej karty.

Dorabianie kluczy odbywa się wyłącznie z użyciem oryginalnych produktów wysokiej jakości oraz zgodnie z normami ustalonymi przez Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Posiadamy licencję policyjną, która umożliwia nam nie tylko dorabiać klucze, ale świadczyć takie usługi jak awaryjne otwieranie drzwi mieszkańawaryjne otwieranie drzwi samochodów, montaż i wymiana zamków czy naprawa zamków. Wybierając naszą firmę masz pewność, że znajdujesz się w bezpiecznych i zaufanych rękach ekspertów.

Łukasz Dej
Łukasz Dej
2023-12-18
Polecam Pana Marka, super usługa! Szybko i profesjonalnie!
Оксана Салабай
Оксана Салабай
2023-12-14
po prostu szybko i jakościowo. Nie dało się otworzyć drzwi od środka, Pan zrobił to w minutę, przekazał zalecenia na przyszłość. Ceny ok
Agata Toczyńska
Agata Toczyńska
2023-12-13
Serdecznie polecam usługi Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm, części wymienne zamówione bardzo szybko i zamontowane następnego dnia. Wszystko poszło sprawnie i sympatycznie.
Piotr Bezłada
Piotr Bezłada
2023-12-13
Zatrzaśnięta brama garażowa otwarta w ciągu godziny od zgłoszenia. Polecam.
Małgorzata Janik
Małgorzata Janik
2023-12-09
Polecam serdecznie. Szybka i sprawna usługa. Konkurencyjne ceny względem innych za ekspresowe usługi.
Magdalena Jackowska
Magdalena Jackowska
2023-12-04
Pełen profesjonalizm Pana Marka. Usługa wymiany zamków wykonana szybko i sprawnie. Polecam serdecznie!😊
rabbit bucks
rabbit bucks
2023-10-17
Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie.
Izabela Iskierka
Izabela Iskierka
2023-09-26
Pan Marek super sympatyczny człowiek. Wymiana zamka sprawna i dokładna. Polecam !
basia Jaworska
basia Jaworska
2023-07-03
Polecam

Inteligentne rozwiązanie Master Key

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów pracujemy całodobowo. Podczas wymiany zamków lub dorabiania kluczy oferujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania, które mają za zadanie chronić lepiej nasze domostwo ze względu na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Proponujemy min. system Master Key, który opiera się na jednym kluczu, który otwiera wszystkie zamki w systemie. Dzięki Master Key możesz otwierać tym samym kluczem mieszkanie, piwnice i inne pomieszczenia. Nie musisz się martwić że zapominasz klucza, ta sytuacja nie będzie miała miejsca.

Jeżeli chcesz dorobić klucz tanio i solidnie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli masz pytania, wątpliwości lub chcesz zlecić nietypową usługę ślusarską – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 600-277-499

Call Now Button