Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW WROCŁAW ŚRÓDMIEŚCIE

Naprawa zamków – komu zlecić?

Psujący się lub zepsuty zamek to problem, który warto szybko rozwiązać. Naprawa zamków Wrocław ŚródmieścieWarto jednak przemyśleć, komu zleci się zadanie naprawy zamków. Wbrew pozorom, taką pracę należy zlecić dobrze przygotowanemu fachowcowi, który przeprowadzi ją zgodnie ze sztuką ślusarską.
We Wrocławiu na Śródmieściu najlepszych fachowców oferuje Pogotowie zamkowe. Firma ta cieszy się dużym uznaniem Klientów, którzy doceniają wyjątkową fachowość oraz precyzję, z jaką ślusarze z Pogotowia zamkowego realizują wszelkie usługi ślusarskie.  Pracownikom tej firmy z powodzeniem można zlecić zarówno podstawowe usługi , takie jak naprawę zamków, serwis zamków czy montaż i wymianę zamków. Ślusarze z Pogotowia zamkowego specjalizują się także w realizacji znacznie bardziej skomplikowanych zleceń związanych z awaryjnym otwieraniem zamków oraz awaryjnym otwieraniem samochodów.

Postaw na doświadczenie i wiedzę!

Pogotowie zamkowe Wrocław Śródmieście to firma, która stale inwestuje w swoich pracowników – wszyscy ślusarze systematycznie się doszkalają. Dlatego pracownicy tej firmy rozpoznawani są na rynku jako wyjątkowi fachowcy, którzy wykonają naprawę każdego zamka – nawet tego najbardziej skomplikowanego i nowoczesnego.
Co więcej, firma posiada wieloletnie doświadczenie – na rynku usług ślusarskich funkcjonuje już przeszło 2 lat. Co więcej, zatrudnia specjalistów, którzy posiadają stosowne doświadczenie, ponieważ jedynie ono w połączeniu z wiedzą  daje gwarancję profesjonalnie wykonanej naprawy zamków.

Serwis zamków – co to takiego?

Konserwacja mechanizmów zamontowanych w drzwiach to gwarancja ich długiej i bezawaryjnej pracy. Serwis zamków należy wykonywać co najmniej tak często, jak wskazują to producenci poszczególnych modeli. Pogotowie zamkowe Wrocław Śródmieście wykonuje głównie serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre. Te dwie marki obecnie dominują na polskim rynku.
Warto nam zlecić zarówno naprawę zamków, jak i serwis zamków. Wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499 Pogotowie zamkowe Wrocław Śródmieście pracuje przez całą dobę. Zapraszamy!

W nasz usługi wchodzi:

– Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
– Awaryjne otwieranie samochodu
– Otwieranie zamków drzwi
– Montaż i wymiana zamków
– Usługi ślusarskie


Usługi wykonujemy również w innych dzielnicach Wrocławia:

Psie Pole
Fabryczna
Krzyki
Stare Miasto

Call Now Button