Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

SKLEP STACJONARNY Z ZAMKAMI WROCŁAW

Stacjonarny sklep z zamkami WrocławMasz sprecyzowane oczekiwania względem zabezpieczeń? Chcesz skutecznie ochronić swoje mienie? Przyjdź do sklepu stacjonarnego z zamkami we Wrocławiu przy ul. Traugutta 142 – tu doświadczony ślusarz pomoże wybrać odpowiedni mechanizm, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby i zarazem spełniał oczekiwania.

Jakie zamki możesz u nas wybrać?

Proponujemy bogaty asortyment różnorodnych zamków produkowanych przez znane i cenione na świecie marki. Wśród nich znajdziesz renomowane zamki następujących producentów:

•             AssaAbloy,
•             EffEff,
•             Gerda,
•             Ikon,
•             Keso,
•             Mottura,
•             Salto,
•             SimonsVess.

Sprzedajemy wyłącznie zamki gwarantujące wysoki stopień zabezpieczeń. U nas znajdziesz zamki charakteryzujące się wyższą jakością, niż te dostępne w marketach budowlanych. Naszą wiedzę opieramy o wieloletnie doświadczenie ślusarzy, z którymi współpracujemy.

W ofercie zamki każdego rodzaju

Klientom proponujemy szeroki wybór różnorodnych mechanizmów do drzwi. W naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu znajdziesz:

•             zamki do drzwi,
•             wkładki wymienne do zamków,
•             klamki,
•             okucia antywłamaniowe,
•             okucia budowlane.

Szczególnie wymagającym Klientom proponujemy zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci alarmów antywłamaniowych, kamer, urządzeń kontroli dostępu, sejfów, zamków do okien i drzwi.

Aneta Janakowska
Aneta Janakowska
2024-04-05
Pan Marek- pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradztwo i wykonanie. Punktualność i dokładność. Korzystałam z usługi w Wielką Sobotę, więc jak najbardziej w święta też można. Polecam! Jeżeli będę musiała skorzystać z takich usług jeszcze raz- tylko w tej firmie!
Darku_86
Darku_86
2024-04-05
Super 😄
nilai8
nilai8
2024-03-25
Ekspresowe otwarcie garażu z wymianą wkładki. Wszystko trwało 25 minut :)) Bardzo zadowolona i dziękuję Panie Marku!
Kinga Oleksy
Kinga Oleksy
2024-03-20
Fachowa i miła pomoc. Sprawna infolinia. Pan Marek bardzo kontaktowy, rzeczowy i punktualny - doradził co najlepiej w danej sytuacji i załatwił sprawę od ręki. Cały proces przebiegł ekspresowo. Polecam!
Weronika Burlikowska
Weronika Burlikowska
2024-03-19
Bardzo szybka i sprawna wymiana zamka, serdecznie polecam.
Kamil Giza
Kamil Giza
2024-03-19
Firma jak najbardziej godna polecenia - usługa wykonana niemal natychmiastowo z szczegółowym wyjaśnieniem i pomocą w wyborze zamka. Pan Marek świetny profesjonalista!
Agnieszka Zdrojewska
Agnieszka Zdrojewska
2024-03-09
Bardzo sprawne i szybkie działanie. Trafiliśmy na Pana Marka, który od razu zdiagnozował problem, zorganizował części i zależało mu żeby nie zostawić nas na weekend z tym kłopotem. Polecam!
Handsome Jack
Handsome Jack
2024-03-05
Polecam, dobrze zrobiona praca

Dlaczego warto kupować w sklepie stacjonarnym z zamkami we Wrocławiu? 

Naszym atutem jest bardzo szeroki wybór produktów, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom różnorodne rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Zatrudniamy personel, który posiada odpowiednie doświadczenie – zazwyczaj ślusarzy – którzy nie tylko pokażą zalety produktów, ale także omówią ich najważniejsze funkcje oraz wskażą możliwości zastosowań.

Ponadto ściśle współpracujemy z doświadczonymi ślusarzami zrzeszonymi w Pogotowiu zamkowym, którzy oferują usługi montażu i wymiany zamków oraz naprawy zamków. Dzięki temu kupując u nas wartościowy produkt możesz od razu zamówić szybką usługę wysokiej jakości związaną z zamontowaniem mechanizmu zabezpieczającego we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu – tel. 600-277-499!

Call Now Button