Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Wkładka bębenkowa Gerda RIM 6000S

Posiadasz drzwi antywłamaniowe Gerda Star S? Chcesz wkładka bębęnkowa Gerda RIM 6000wymienić zamek lub wkładkę Gerda Rim 6000s w tych drzwiach, ponieważ zaczyna się zacinać, nie chodzi już tak sprawnie, jak dotychczas? A może chcesz podnieść poziom zabezpieczenia Twojego mieszkania lub firmy? Proponujemy ci wymianęwkładki z Gerda RIM 6000S na KESO RIM 6000 S. To jedyny zamiennik nieoznakowany marką Gerda, który może być zainstalowany w drzwiach antywłamaniowych Star S.

Dlaczego warto wymienić Gerdę RIM 6000S?

Ten model zamka został wyposażony w klucz rurkowy. Jest to problematyczne rozwiązanie, którego mankamentem jest zapychający się otwór w kluczyku. W efekcie nie można nim ani zamknąć, ani otworzyć zamka w drzwiach. Ponadto, zamek Gerda RIM 6000 S to stary mechanizm, który można bez problemu dorobić w każdym zakładzie ślusarskim.

KESO RIM 6000S – nowoczesne zabezpieczenie Twojego domu

Na wyzwania stawiane wobec mechanizmu Gerda RIM 6000 S odpowiada nowy zamiennik do drzwi Gerda Star S – KESO RIM 6000 S. Jest to produkt szwajcarskiego producenta zamków, znanego i cenionego na świecie z powodu produkcji mechanizmów bezpiecznych i odpornych na włamania.

KESO RIM 6000 S to wkładka, która doskonale pasuje do drzwi antywłamaniowych typu Gerda Star S. Może być w nie włożony bez konieczności jakichkolwiek przeróbek. W komplecie, oprócz wkładki, znajdują się 4 dedykowane klucze oraz karta bezpieczeństwa, na podstawie której można wyrobić kolejny egzemplarz klucza pasujący do danego zamka. Warto dodać, że bez karty dorobienie kluczy jest niemożliwe.

zamiennik wkładki Gerda RIM 6000Zaletą KESO RIM 6000 S jest możliwość pracy w systemie Master Key. Oznacza to, że jednym kluczem można otworzyć więcej, niż jeden zamek na przykład w drzwiach od domu, garażu, biura, szafki na dokumenty czy skrzynki na listy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie nosi się całego pęku kluczy, a jedynie jedną sztukę odpowiedzialną za otwieranie wybranych drzwi.

Kto zamontuje nowy zamek

W tej kwestii polecamy usługi realizowane przez doświadczonych ślusarzy zatrudnionych w Pogotowiu zamkowym we Wrocławiu. Pracują oni przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykonują usługę montażu i wymiany wkładki Gerda Rim 6000S. Dzięki ich pracy będziesz miał pewność, że KESO Omega 2 został prawidłowo zamontowany w Twoich drzwiach. Zadzwoń – tel. 600-277-499

Call Now Button