Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW BRZEG

Profesjonalny montaż zamków

Czy wiesz jak ważny dla bezpieczeństwa twojego i twojej Montaż i wymiana zamków Brzegrodziny oraz twojego domu jest drobny i niepozorny zamek w drzwiach? Taka mała rzecz, z której korzystamy wszyscy, przypomina o sobie dopiero wtedy, gdy pojawi się problem z zamkiem w drzwiach! Z tą z pozoru drobną awarią nie ma żartów – uszkodzony lub zepsuty zamek należy jak najszybciej wymienić. W tym celu skontaktuj się z dobrym ślusarzem –zadzwoń do Pogotowia zamkowego w Brzegu 600-277-499, a twój problem zniknie niemal tak szybko, jak się pojawił!

Pogotowie zamkowe Brzeg

Stanowimy grupę dobrze wykwalifikowanych i znających się na swoim fachu ślusarzy i już od wielu lat wykonujemy usługi ślusarskie w Brzegu na najwyższym poziomie. Poradzimy sobie z każdym zamkiem w drzwiach – gdy potrzebna jest jego wymiana i montaż. Naprawą zamków zajmujemy się również błyskawicznie i pojawiamy się na miejscu zaraz po wezwaniu.

Pomożemy także wtedy, gdy znajdziesz się w sytuacji kryzysowej – awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów nie stanowi dla nas problemu. Jesteśmy wyposażeni w najnowszy profesjonalny sprzęt, stale szkolimy się z nowych technologii i jesteśmy w stanie otworzyć i naprawić każdy mechanizm zamka w drzwiach!

Zamki do drzwi wejściowych – 100% jakości

Jesteśmy specjalistami w zakresie wymiany i montażu zamków. Możesz mieć pewność, że zaoferujemy ci tylko produkty najwyższej jakości – takie jak zamki Gerda czy zamki Dierre –które zapewniają najwięcej bezpieczeństwa, są trwałe i niezawodne. Prowadzimy też sprzedaż zamków – jeśli chcesz wymienić zamek na nowy, wygodnie zakupisz go bezpośrednio u naszego ślusarza. Możesz zawsze liczyć na naszą pomoc i doradztwo!

Całodobowe usługi ślusarskie

Nie możesz dostać się do auta w środku nocy? Zatrzasnąłeś klucze w domu, a nie masz przy sobie zapasowych? Nie martw się, tylko chwytaj za telefon! 600-277-499 Wykonujemy usługi ślusarskie całą dobę przez 7 dni w tygodniu – by w takich okolicznościach natychmiast zareagować na twoje wezwanie.

Call Now Button