Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW WROCŁAW STARE MIASTO

Gdy potrzebny jest ślusarz, warto wybrać nas!

Awaria zamka w drzwiach to częsty problem. Nie każdy wie, jak sobieMontaż i wymiana zamków Stare Miasto wówczas poradzić. Spieszymy z odpowiedzią – wystarczy po prostu wezwać Pogotowie zamkowe Wrocław Stare Miasto.
Wykonujemy z powodzeniem wiele usług – montowanie zamków, naprawa zamków we Wrocławiu czy awaryjne otwieranie aut. Poradziliśmy sobie już z wieloma usterkami. Nasi Klienci cenią nas za szybką i profesjonalną realizację usług ślusarskich.
Często Klienci pytają naszych ślusarzy, które zamki najlepiej montować w drzwiach. Nasze doświadczenie podpowiada, że w polskich warunkach doskonale sprawdzają się zamki Mottura, zamki Gerda czy zamki Dierre. Te marki to także najpopularniejsze zamki, które montujemy.
Montowaniem zamków zajmujemy się każdego dnia. Zakładanie zamków we Wrocławiu na Starym Mieście to dla nas żaden problem.
Warto o nas pamiętać – Pogotowie zamkowe Wrocław Stare Miasto to gwarancja stuprocentowego zadowolenia z usług ślusarskich!

U nas pracują tylko profesjonaliści!

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Wrocław Stare Miasto to najlepsi z najlepszych – prawdziwi profesjonaliści. Często biorą udział w branżowych szkoleniach, by ich wiedza stale się poszerzała.
Nasza codzienna praca to między innymi montowanie zamków, wymiana zamków we Wrocławiu czy awaryjne otwieranie mieszkań. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Nasi ślusarze nikogo nie pozostawiają bez pomocy!

Zawsze służymy pomocą!

Nasze Pogotowie ślusarskie nie ma przerw w pracy. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy u klienta zdarzy się awaria. Dlatego Pogotowie zamkowe Wrocław Stare Miasto działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Nieprzerwanie zajmujemy się realizacją takich zleceń, jak choćby zakładanie zamków we Wrocławiu, awaryjne otwieranie aut czy montaż i wymiana zamków. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dlatego klienci w pełni doceniają pracę naszych ślusarzy.
Jesteśmy po to, by pomagać! Wystarczy tylko zadzwonić- tel. 600-277-499, a my zajmiemy się resztą! Fachowo, tanio, profesjonalnie!


W nasz usługi wchodzi:

– Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
– Awaryjne otwieranie samochodu
– Otwieranie zamków drzwi
– Naprawa zamków
– Usługi ślusarskie


Usługi wykonujemy również w innych dzielnicach Wrocławia:

Psie Pole
Fabryczna
Krzyki
Śródmieście

Call Now Button