Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW WROCŁAW KRZYKI

Zamontuj zamek profesjonalnie!

Montaż zamków oraz wymianę zamków warto zlecić ślusarzowi z Montaz i wymiana zamkow Krzykiprawdziwego zdarzenia. Takich właśnie zatrudnia Pogotowie zamkowe na wrocławskich Krzykach. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się we wszelkiego rodzaju usługach ślusarskich Nam bez obaw można powierzyć ich realizację. Dlaczego?

Po pierwsze: doświadczenie
Pogotowie zamkowe funkcjonuje na rynku usług ślusarskich już przeszło 20 lat. Przez ten czas wykonaliśmy tysiące różnorodnych zleceń – od montowania zamków, przez naprawę mechanizmów, po awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. Klienci cenią nas za profesjonalizm oraz błyskawiczną realizację.

Po drugie: wiedza
Wszyscy ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Wrocław Krzyki to specjaliści najwyższej klasy. Posiadają dużą, branżową wiedzę, dzięki której doskonale wiedzą, jak szybko i najbardziej efektywnie naprawić nawet najnowsze zamki. Dodatkowo, nasi pracownicy stale uczestniczą w różnorodnych kursach i szkoleniach branżowych, dzięki czemu posiadają najnowszą wiedzę z zakresu usług ślusarskich.

Po trzecie: narzędzia
Pogotowie zamkowe na wrocławskich Krzykach dba także o wyposażenie swoich pracowników w najlepsze narzędzia. Każdy z zatrudnionych w naszej firmie ślusarzy ma dostęp do nowoczesnego sprzętu, bez którego bezinwazyjne otwieranie pojazdów oraz montaż i naprawa zamków byłyby niemożliwe.

Jakie zamki montować w drzwiach?

To pytanie często kierują do ślusarzy z Pogotowia zamkowego klienci. Nasze doświadczenie podpowiada, że doskonale w polskich warunkach sprawdzają się zamki Gerda, zamki Mottura oraz zamki Dierre. Właśnie takie mechanizmy montujemy najczęściej, ponieważ gwarantują one wysoki stopień zabezpieczeń.

Umów się na montaż zamków!

Pogotowie zamkowe Wrocław Krzyki pracuje przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 600-277-499, na który można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Prze telefon umówisz się także na założenie zamków – wystarczy wyznaczyć tylko odpowiednią dla siebie datę, a Pogotowie zamkowe przyjedzie i błyskawicznie załatwi sprawę!


W nasz usługi wchodzi:

– Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
– Awaryjne otwieranie samochodu
– Otwieranie zamków drzwi
– Naprawa zamków
– Usługi ślusarskie


Usługi wykonujemy również w innych dzielnicach Wrocławia:

Psie Pole
Fabryczna
Stare Miasto
Śródmieście

Call Now Button