Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Naprawa zamka Oleśnica

Podpowiadamy najlepsze i najtańsze rozwiązania

Nie każdy zniszczony i zablokowany mechanizm w drzwiachNaprawa zamków Oleśnica wymaga od razu wymiany i montażu nowego zamka. Czasem wystarczy odpowiednio przeprowadzona regeneracja lub naprawa zamka.

Pogotowie zamkowe w Oleśnicy świadczy usługi profesjonalnej naprawy zamków. Skutecznie zajmiemy się zamkami każdego typu – od nawierzchniowych i wpuszczanych, po zamki antywłamaniowe, a nawet najnowsze mechanizmy, w tym zamki antywłamaniowe i szyfrowe.

Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu z powodzeniem możesz nam zlecić realizację wszystkich usług ślusarskich.

Podczas wykonywania naprawy zamków przykładamy uwagę do szczegółów. Sprawnie zajmiemy się wymianą detali. Nam bez obaw możesz powierzyć najtrudniejsze realizacje. Jesteśmy uważni i szczegółowi.

Naprawa zamków może być konieczna także w sytuacji, kiedy wzywają nas Państwo do awaryjnego otwierania mieszkań. Czasem w wyniku  nieumiejętnego otwierania zatrzaśniętych drzwi zostaje naruszony zamek, który następnie trzeba naprawiać.

Co zrobić, aby zamek był zawsze sprawny?

Oprócz napraw zamków realizujemy także usługę serwisu zamków.  W jej ramach realizujemy konserwację zamków, dzięki której mechanizmy w drzwiach mogą funkcjonować doskonale nieprzerwanie przez wiele lat. W naszej ofercie polecamy szczególnie serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre. Serwisujemy także zamki innych marek, jednakże skupiamy się na mechanizmach najbardziej cenionych przez naszych ślusarzy.

Gwarantujemy sprawdzoną ekipę ślusarzy

Pogotowie zamkowe Oleśnica wykonuje również usługi związane z awaryjnym otwieraniem samochodu. Szeroki wybór naszych usług jest możliwy dzięki zatrudnianym przez nas ślusarzom, którzy są ekspertami w swoim zawodzie. Posiadają bogate doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz dostęp do sprawdzonych i nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu każdą usługę ślusarską

Nasi ślusarze to fachowcy, którym niestraszne są awarie na skutek zablokowania się klucza w zamku czy zacięcia mechanizmu. Ich bogata wiedza pozwala ocenić, czy zamek należy wymienić, czy też możliwa jest naprawa lub wymiana wkładki. Bez względu na to, czy chodzi o zamek Gerda, Dierre czy zamek innego producenta – nasi pracownicy dopasują właściwe rozwiązanie do występującego problemu.

Gotowi na każde wezwanie

Zapewniamy całodobowy serwis z dojazdem do Klienta, realizujemy naszą usługę tak szybko jak tylko to jest możliwe. Pogotowie zamkowe w Oleśnicy wychodzi naprzeciw potrzebom naszych Klientów działając 24/7, dzięki czemu jesteśmy zawsze gotowi do Państwa dyspozycji. Wezwanie ślusarza do usunięcia usterki jest banalnie proste, wystarczy zadzwonić. Oferujemy solidne wykonanie usług ślusarskich i najszybszą możliwą pomoc.

Zadzwoń i powiedz, gdzie się znajdujesz i jakiej pomocy potrzebujesz, a my ocenimy, w jakim czasie dotrze do Ciebie nasz specjalista. Nasz numer telefonu – 600-277-499

Call Now Button