Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Pogotowie zamkowe Oleśnica

Skorzystaj z bogatej oferty usług ślusarskich

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego PogotowiaPogotowie zamkowe Oleśnica zamkowego w Oleśnicy, które proponuje usługi ślusarskie wszelkiego typu. Wiemy, jak stresujące bywają awarie zamków, zwłaszcza, że dochodzi do nich zazwyczaj w najmniej dogodnym momencie. Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu drzwi, zarówno mieszkań, domów, jak i innych lokali użytkowych. Otwieramy także piwnice, schowki czy drzwi od garażu.

W naszej ofercie znajdą również Państwo awaryjne otwieranie samochodów. Tę usługę realizujemy na wszystkich popularnych w Polsce markach i modelach samochodów. Jesteśmy fachowcami, którzy wszystkie prace przeprowadzają w sposób profesjonalny, sprawy i z dbałością o szczegóły.

Nasi specjaliści podejmują także takie wyzwania, jak montaż zamków i wymiana zamków. W naszej ofercie znajduje się również usługa związana z naprawą zamków wszelkiego typu.

Stawiamy na fachowców

Pracownicy, których zatrudniamy, to wykwalifikowani fachowcy, którzy dzięki swojej specjalistycznej wiedzy są gotowi poradzić sobie z każdą ślusarską usterką. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Oleśnie dysponują odpowiednim zestawem narzędzi, aby wykonać usługę możliwie jak najszybciej, najdokładniej a przy tym nie powodując niepotrzebnych uszkodzeń.

Każda naprawa zamka i awaryjne otwieranie mieszkań poprzedzone są analizą danej sytuacji, aby móc zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie, dopasowane do konkretnego przypadku. Zanim nasi fachowcy dokonają wymiany i montażu nowego zamka, zweryfikują dokładnie sytuację i pomogą w doborze odpowiedniego modelu. Naszym klientom proponujemy przede wszystkim zamki Gerda i zamki Dierre – jedne z najlepszych mechanizmów dostępnych w Polsce.

Pogotowie zamkowe Oleśnica stawia na profesjonalistów, dzięki czemu cieszymy się uznaniem Klientów od wielu lat. Codziennie dbamy o Państwa bezpieczeństwo właściwie montując zamki lub naprawiając uszkodzone mechanizmy. Świadczymy usługi serwisu zamków. Prowadzimy także sprzedaż zamków, które kupisz bezpośrednio u naszych ślusarzy.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę

Wykonujemy nasze usługi ślusarskie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, nawet w dni wolne i święta. Gwarantujemy szybki dojazd, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak awaria bywa irytująca zwłaszcza, jeśli dochodzi do niej w najmniej sprzyjającym momencie. Pogotowie zamkowe Oleśnica służy swoją pomocą nawet w trudnych i z pozoru beznadziejnych przypadkach. Zgubiłeś klucze od mieszkania, a zapasowe zostały w środku? W Twoim samochodzie zatrzasnęło się dziecko i trzeba je szybko uwolnić? Potrzebujesz awaryjnego otwierania mieszkania lub auta? Ktoś włamał się do Twojej piwnicy i zniszczył zamek? Zadzwoń do nas pod numer 600-277-499 a pomożemy!

Call Now Button