Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamków Oleśnica

Pogotowie zamkowe specjalizujące się w montażu i wymianie zamków

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług związanych z montażem iMontaż i wymiana zamków Oleśnica wymianą zamków. Przychodzimy z pomocą, kiedy należy usunąć zamek zniszczony na przykład na skutek włamania, nieodpowiedniej eksploatacji czy też wad konstrukcyjnych. Rekomendujemy przede wszystkim zamki firmy Gerda a także zamki Dierre, ponieważ są niezawodne i gwarantują bezpieczeństwo naszego mieszkania i domu.

Pogotowie zamkowe w Oleśnicy zwraca Klientom również uwagę na to, aby wymienić zamki w sytuacji, kiedy dojdzie do zgubienia kluczy i istnieje ryzyko, że mogły wpaść w niepowołane ręce. Montaż zamków odbywa się przy użyciu specjalistycznych narzędzi, a wszystkie nasze usługi wykonywane są przez odpowiednio przeszkolonych ślusarzy. Montowanie zamków zawsze przebiega sprawnie, co jest jednym z atutów pracy naszych fachowców.

Wymiana zamków może być konieczna, kiedy z powodu skali zniszczenia mechanizmu, naprawa zamków nie może być przeprowadzona lub jest nieopłacalna.

Nasz zespół to profesjonaliści

Stawiamy na najlepszych fachowców na rynku, więc nasi ślusarze to specjaliści w swojej dziedzinie, nieustannie podnoszący kwalifikacje. Do swojej pracy podchodzą rzetelnie, więc w przypadku awarii podpowiedzą, czy konieczna jest wymiana zamka, czy też możliwa jest naprawa zamka.

Pracownicy Pogotowia zamkowego w Oleśnicy dysponują specjalnym sprzętem, dzięki czemu cała usługa wykonywana jest precyzyjnie i dokładnie, co pozwala uniknąć niepotrzebnych uszkodzeń drzwi. Posiadają doświadczenie w montażu zamków różnych producentów, a zwłaszcza tych najbardziej popularnych – zamków Gerda i zamków Dierre.

Dla Klientów poszukujących optymalnych rozwiązań w zakresie zabezpieczania drzwi proponujemy różnorodne modele mechanizmów dostosowane do konkretnych lokalizacji. Prowadzimy także sprzedaż zamków. Sprawdzone modele można kupić bezpośrednio u naszych pracowników.

Nasi fachowcy posiadają wszechstronne umiejętności, dzięki czemu są w stanie dokonać m.in. awaryjnego otwarcia mieszkania. Otwierają wszelkiego rodzaju zamki – zarówno te tradycyjne – nawierzchniowe, jak i antywłamaniowe, elektroniczne i szyfrowe. Również awaryjne otwarcie samochodu to usługa, którą wykonujemy codziennie.

Pełna gotowość w każdej chwili

Pogotowie zamkowe Oleśnica jest dostępne do Państwa dyspozycji na okrągło – przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, uwzględniając święta i dni wolne. Nasi ślusarze zajmują się montowaniem zamków w drzwiach różnego rodzaju – drewnianych, stalowych i antywłamaniowych. Zawsze mają ze sobą odpowiedni sprzęt, aby wykonać usługę dopasowaną do potrzeb Klienta. Gwarantujemy szybki dojazd, co jest bardzo istotne, kiedy do awarii dochodzi w najmniej spodziewanym momencie.

Zapraszamy osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług do kontaktu telefonicznego pod numerem 600-277-499

Call Now Button