Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ ŚRODA ŚLĄSKA

Niemożność wejścia bądź wyjścia z własnego mieszkania może być nieco frustrująca. Wbrew pozorom, sforsowanie zamka nie stanowi większego problemu, o ile w grę nie wchodzi zgubiona torebka. W tym przypadku konieczna jest jego wymiana – nigdy nie mamy pewności, kto znajdzie nasze klucze.Zablokowany mechanizm, złamany klucz, zatrzaśnięte drzwi – niezależnie od przyczyny usterki, nasi specjaliści podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Awaryjne otwieranie mieszkań Środa Śląska to kompleksowa usługa dedykowana wszystkim tym, którzy potrzebują szybko, sprawnie i bez większych szkód pozbyć się problemu – pokonać zamek.

Maksymalne bezpieczeństwo, wysoka skuteczność

Niestraszny nam żaden zamek. Przestrzały lub nowoczesny, Gerda bądź Multilock, w domu, mieszkaniu, na działce i w ogrodzie – nasi ślusarze dokładnie zweryfikują problem i zniwelują zaistniałą usterkę. Specjaliści naszej firmy działają w oparciu o wieloletnie doświadczenie, bogatą wiedzę w zakresie wykonywanego zawodu, a także nowoczesne, zaawansowane technicznie i technologicznie narzędzia. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonego nam mienia – usterkę usuwamy natychmiast, bez obaw o ewentualne uszkodzenie witryny czy drzwi.

Mnogość rozwiązań

Forsujemy zamki oraz otwieramy drzwi wejściowe w domach oraz mieszkaniach. Niestraszne nam również drzwi wewnętrzne i pokojowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko awaryjne otwieranie uszkodzonych zamków, ale również otwieranie zatrzaśniętych drzwi. Nasi pracownicy nieustannie dokształcają się w zakresie nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu z łatwością „uratują” zatrzaśnięte klucze czy zablokowany zamek.

Naprawę i wymianę zamków również wykonujemy

Awaria lub uszkodzenie, blokada mechanizmu czy złamany klucz nierzadko prowadzą do konieczności wymiany całego zamka. Na życzenie Klienta nasi fachowcy-ślusarze naprawią bądź wymienią element na nowy. Całość prac wykonywana jest na miejscu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami Zleceniodawcy. Naszym Klientom oferujemy stuprocentową skuteczność w zakresie otwierania zamków, bez jednoczesnej ingerencji w drzwi bądź elementy futryny.

Zadzwoń do nas pod numer 600-277-499

W miejscowości Środa Śląska wykonuje również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Call Now Button