Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW ŚRODA ŚLĄSKA

Zamek – tak jak każdy ruchomy element – prędzej czy później wymaga wymiany. Nieustanne eksploatowanie prowadzi do zużycia, a to zaś do licznych wad i usterek. Nie zawsze naprawa zamka do drzwi jest bardziej opłacalna, aniżeli zakup nowego rozwiązania. Niekiedy zmuszeni jesteśmy całkowicie wymienić zużytą część. Jeśli chodzi o zamki, awarie zawsze pojawiają się „znienacka”.

Mała usterka = wielki problem

Złamany bądź zatrzaśnięty klucz, całkowita blokada mechanizmu, mniejsze bądź większe uszkodzenia – po awaryjnym otwarciu zamka zmuszeni jesteśmy dokonać jego modernizacji. W innym przypadku istnieje ryzyko, że zaistniała sytuacja powtórzy się znowu, i znowu i kolejny raz… Kiedy naprawa nie wystarcza, jedyną opcją jest wymiana i montaż nowego rozwiązania. Nasi ślusarze z największą przyjemnością podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Szybko i sprawnie wymienią niesprawny element i zamontują nowy, tym samym umożliwiając Państwu swobodne korzystanie z drzwi.

Zagubione klucze? Nie czekaj na cud!

Wyszłaś z domu z torebką, a wróciłaś bez? Nie wiesz, co stało się z Twoimi dokumentami, telefonem i kluczami? W roztargnieniu zostawiłeś plecak na siłowni bądź w autobusie pod siedzeniem? A może Twój syn, brat, wnuk zgubił klucze w czasie zabawy na podwórku? Zagubione klucze mogą stanowić poważny problem. Nigdy nie mamy pewności, czy znalazcą będzie osoba uczciwa. Jeżeli tego samego dnia nie odzyskasz swojej zguby, musisz pomyśleć o wymianie zamka. Montaż i wymiana zamków Środa Śląska – nasi specjaliści pojawią się pod wskazanym adresem natychmiast po wezwaniu.

Inne usługi

Specjalnością naszego pogotowia ślusarskiego są szeroko pojęte zamki – nie tylko wymiana czy montaż, ale również naprawa i forsowanie. Szybko,a co najważniejsze skutecznie, otworzymy każde drzwi, bez obaw o ich uszkodzenie bądź zniszczenie. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz umiejętności, a także nowoczesny sprzęt sprawiają, że nie mamy sobie równych. Potrzebujesz wymienić zamek w drzwiach? Zadzwoń do nas 600-277-499

W miejscowości Środa Śląska wykonuje również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków

Call Now Button