Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW ŚRODA ŚLĄSKA

Naprawa zamków Środa Śląska to usługa dedykowana wszystkim tym, którzy nie chcą wymieniać istniejących już zabezpieczeń. Niekiedy drobne usterki, wady fabryczne czy niewielkie zniszczenia można dość szybko wyeliminować. Kluczem do sukcesu jest fachowa wiedza oraz odpowiednio dobrane narzędzia. Specjalnością pogotowia zamkowego jest szybka i bezproblemowa naprawa zamków. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, doskonałą znajomość branży oraz zaawansowany technicznie i technologicznie sprzęt. Niestraszny nam żaden mechanizm – niezależnie od marki.

Naprawa zamków – wieloletnie doświadczenie

Współpracujemy z najlepszymi w Środzie Śląskiej ślusarzami. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, wysoka kultura osobista, a także terminowość sprawiają, że nie mamy sobie równych. Naprawy realizujemy zgodnie z wytycznymi naszego Zleceniodawcy. Na swoim koncie mamy już szereg zadowolonych Klientów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać rynek i specyfikację branży, w której działamy. Z największą przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania.

Bezpieczeństwo

Wszystkie zlecenia realizujemy z uwzględnieniem wytycznych Klienta, a także ogólnych norm przyjętych w zawodzie. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i naszych Zleceniodawców. Posiadamy wysokojakościowe, specjalistyczne detergenty czyszczące, a także preparaty chroniące przed rdzą, brudem, wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi. Naprawiamy produkty wszystkich producentów (Gerda, Multilock, Titan, Omega etc.) – niezależnie od modelu. Możemy pochwalić się stuprocentową skutecznością w zakresie naprawy zamków, bez jednoczesnego uszkodzenia czy zepsucia drzwi bądź futryny.

Wymiana i montaż zamków

W sytuacji, gdy naprawa zamka jest niemożliwa, oferujemy kompleksową wymianę i montaż nowego, skutecznego rozwiązania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane, wysokojakościowe produkty znanych i powszechnie cenionych na rynku producentów.

Skontaktuj się z nami pod numerem 600-277-499

W miejscowości Środa Śląska wykonuje również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków

Call Now Button