Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW ŚRODA ŚLĄSKA

Awaryjne otwarcie samochodu wymaga niemałej precyzji, skupienia, umiejętności, a także odpowiednio dobranych narzędzi. Wystarczy jeden nieodpowiedni ruch i pojazd będzie wymagał kosztownej naprawy. Na szczęście, naszym fachowcom niestraszny jest żaden zamek! Awaryjne otwieranie samochodów Środa Śląska to usługa dedykowana najbardziej wymagającym posiadaczom auta, niezależnie od jego marki, modelu czy rocznika.

100% bezpieczeństwa

Już jedna, z pozoru drobna ryska, może narazić posiadacza auta na spore wydatki. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi na rynku fachowcami – ślusarzami, którzy szybko i sprawnie sforsują każdy zamek, nie uszkadzając przy tym pojazdu. Zgubione klucze bądź zablokowany zamek? Bez obaw, niezależnie od przyczyny problemu z autem, doświadczeni pracownicy naszej firmy – przy użyciu specjalistycznych narzędzi – dostaną się do środka.

Szeroki wachlarz usług

Awaryjne otwieranie samochodów Środa Śląska to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla osób, które zgubiły bądź zniszczyły kluczyki, których kluczyki zostały zatrzaśnięte w pojedzie, które zablokowały bądź uszkodziły zamek samochodu, a także dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą otworzyć bagażnika. Naszą specjalnością jest szybkie, a zarazem bezpieczne forsowanie zamków – niezależnie od marki pojazdu. Nowy, stary, zielony, LPG, kabriolet bądź jeep – awaryjne otwarcie pojazdu nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Nie tylko awaryjne otwieranie aut

W ofercie Pogotowia zamkowego znajdziecie Państwo również usługę naprawy oraz wymiany zamków w mieszkaniach, domach, lokalach usługowych oraz firmach. Działamy w oparciu o nowoczesny, zaawansowany technicznie i technologicznie sprzęt, w pełni przystosowany do bezpiecznej pracy. Zlecenia realizujemy terminowo, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych naszego Klienta. Nasza firma – poza awaryjnym otwieraniem samochodów – zajmuje się również awaryjnym otwieraniem mieszkań oraz naprawą, wymianą i montażem zamków do drzwi wejściowych i wewnętrznych.

Skontaktuj się z nami pod numerem 600-277-499

W miejscowości Środa Śląska wykonuje również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Call Now Button