Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

OTWIERANIE ZAMKA BEZ KLUCZYKA

Zatrzasnęły się drzwi? Dzwoń po ślusarza!

Trudne, zamkowe problemy zdarzają się każdemu. Wystarczy zatrzasnąć drzwi, zapomnieć lub zgubić klucze i już nie można dostać się do swojego mieszkania czy domu. Tę sytuację może rozwiązać jedynie fachowiec, który potrafi otworzyć drzwi bez korzystania z kluczy.

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu zatrudnia specjalistów – ślusarzy, którzy potrafią bezinwazyjnie awaryjnie otwierać każde drzwi. Nasi pracownicy to fachowcy posiadający odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym żaden zamek nie ma przed nimi tajemnic.

Otwieranie zamka bez kluczyków to coraz popularniejsza usługa ślusarska. Wrocławski Pogotowie ślusarskie podobnych zleceń realizuje codziennie kilka. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników wykorzystujących najnowsze i bardzo skuteczne narzędzia, po naszej interwencji zamek oraz drzwi zawsze pozostawiamy bez uszczerbku. Warto o tym pamiętać decydując się na pomoc osób nieposiadających tego typu umiejętności. My nie niszczymy mienia – zarówno drzwi, jak i futryna pozostają nietknięte. Podobnie jak zamek, który po awaryjnym otwieraniu drzwi metodą bez kluczyka jeszcze długo będzie pełnił swoje funkcje chroniąc skutecznie Państwa dobytek.

Aneta Janakowska
Aneta Janakowska
2024-04-05
Pan Marek- pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradztwo i wykonanie. Punktualność i dokładność. Korzystałam z usługi w Wielką Sobotę, więc jak najbardziej w święta też można. Polecam! Jeżeli będę musiała skorzystać z takich usług jeszcze raz- tylko w tej firmie!
Darku_86
Darku_86
2024-04-05
Super 😄
nilai8
nilai8
2024-03-25
Ekspresowe otwarcie garażu z wymianą wkładki. Wszystko trwało 25 minut :)) Bardzo zadowolona i dziękuję Panie Marku!
Kinga Oleksy
Kinga Oleksy
2024-03-20
Fachowa i miła pomoc. Sprawna infolinia. Pan Marek bardzo kontaktowy, rzeczowy i punktualny - doradził co najlepiej w danej sytuacji i załatwił sprawę od ręki. Cały proces przebiegł ekspresowo. Polecam!
Weronika Burlikowska
Weronika Burlikowska
2024-03-19
Bardzo szybka i sprawna wymiana zamka, serdecznie polecam.
Kamil Giza
Kamil Giza
2024-03-19
Firma jak najbardziej godna polecenia - usługa wykonana niemal natychmiastowo z szczegółowym wyjaśnieniem i pomocą w wyborze zamka. Pan Marek świetny profesjonalista!
Agnieszka Zdrojewska
Agnieszka Zdrojewska
2024-03-09
Bardzo sprawne i szybkie działanie. Trafiliśmy na Pana Marka, który od razu zdiagnozował problem, zorganizował części i zależało mu żeby nie zostawić nas na weekend z tym kłopotem. Polecam!
Handsome Jack
Handsome Jack
2024-03-05
Polecam, dobrze zrobiona praca

Usługi ślusarskie – tylko w sprawdzonej firmie

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu posiada grono stałych, zadowolonych klientów. Dla nich realizujemy nie tylko otwieranie drzwi bez kluczyków czy awaryjne otwieranie aut, ale także inne tradycyjne usługi ślusarskie typu montaż zamków i naprawa zamków.

Nam można zaufać – także w zakresie awaryjnego otwierania drzwi. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie wiedzę i umiejętności. Co więcej, takie zlecenie, jak awaryjne otwieranie mieszkań, zawsze traktujemy priorytetowo i nigdy nie pozostawiamy klientów bez pomocy.

Do dyspozycji przez całą dobę

Nasza firma pracuje 24 godziny na dobę. Pod telefonem alarmowym jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. W sytuacjach kryzysowych związanych z awaryjnym otwieraniem aut oraz otwieraniem drzwi i zamków metodą bez kluczyka w miejscu zdarzenia Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu pojawia się zaraz po zgłoszeniu. Wystarczy do nas zadzwonić – tel. 600-277-499.

Zapraszamy!

W sprzedaży posiadamy:
Zamki nawierzchniowe
Zamki wpuszczane
Zamki Gerda
Zamki Dierre
Zamki antywłamaniowe

Call Now Button