Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

ZAMKI NAWIERZCHNIOWE DO DRZWI

Zamki nawierzchniowe Wrocław

Pogotowie ślusarskie – najlepsi specjaliści w branży

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu  to grupa wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy realizują wysokiej klasy usługi ślusarskie.Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy podczas codziennych obowiązków.

Nasza firma na polskim rynku ślusarskim działa od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy cenne doświadczenie i praktyczne umiejętności, jakie wykorzystujemy w naszej pracy.
Szkolimy się dla Państwa. Dzięki kursom ślusarskim, w jakich systematycznie uczestniczymy, posiadamy wiedzę na temat nowości pojawiających się na rodzimym rynku. Znamy mechanizmy wszystkich urządzeń jakie są dostępne w naszym kraju. Potrafimy otworzyć, jak również wymienić czy zreperować każde urządzenie chroniące mienie.

Jesteśmy skrupulatni i precyzyjni. Podczas pracy posługujemy się wyłącznie nowoczesnymi, najlepszymi narzędziami, które pozwalają nam na bezinwazyjną pracę. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra ślusarska nie podraża kosztów zlecenia. Po realizacji powierzonego nam zadania nie znajdą Państwo na stolarce drzwiowej czy też na lakierze auta żadnej rysy czy uszkodzenia. Nam można zaufać.

BOGATA OFERTA HANDLOWA

Zajmujemy się szeregiem prac ślusarskich, w swojej ofercie handlowej posiadamy najlepsze urządzenia zabezpieczające mienie, jakie nabyć można na rodzimym rynku.
Oferujemy Państwu wysokiej klasy zamki nawierzchniowe. Jeśli zastanawiają się Państwo gdzie nabyć tego typu urządzenia – proszę zanotować nasz numer 600-277-499 –  zamki nawierzchniowe Wrocław – wystarczy zadzwonić do nas!
Posiadamy zamki do drzwi najlepszych marek – warto zatem posiadać namiar na naszych fachowców. Zamki do drzwi Wrocław? – skontaktuj się z nami!
W swojej ofercie handlowej posiadamy zamki nawierzchniowe Gerda, jak również zamki nawierzchniowe Lob.

SPRAWDZENI PRODUCENCI

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu jest rzetelną firmą, która obok świadczonych usług ślusarskich, zajmuje się sprzedażą urządzeń zabezpieczających mienie, sprawdzonych producentów.
Mechanizmy marek Gerda czy Lob, dają Państwu gwarancję pełnego bezpieczeństwa. To dobre jakościowo produkty, które z pełnym przekonaniem polecamy naszym Klientom.

Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego w naszej ofercie handlowej znajdują się wyłącznie wysokiej klasy produkty, wykonane z solidnych i trwałych materiałów. Znani producenci zapewniają rzetelne wykonanie produktów, a nasze umiejętności gwarantują ich staranne zamontowanie.

24 H / DOBĘ

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu pracuje przez 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy również w niedziele i święta. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, gdy zdarzy się awaria urządzenia chroniącego Państwa mienie.
Starannie, rzetelnie i na czas – tak pracujemy. Można nam zaufać, gdyż jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zatrudniającą wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów od ślusarstwa!

Na co dzień zajmujemy się wymianą, montażem, a także reparacją wszelkich urządzeń zabezpieczających Państwa mienie. Jeśli konieczna będzie szybka i profesjonalna wymiana mechanizmu – zachęcamy do skontaktowania się z nami.
Telefon do nas 600-277-499

W sprzedaży posiadamy:
Zamki hotelowe na kartę
Zamki wpuszczane
Zamki Gerda
Zamki Dierre
Zamki antywłamaniowe

Pogotowie ślusarskie – 24 h – Wrocław – polecamy się!

Call Now Button