Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

ZAMEK DO DRZWI DIERRE

Zamki antywłamaniowe do drzwi WrocławProfesjonalna kadra
Wrocławskie Pogotowie ślusarskie jest zespołem profesjonalnych ślusarzy, którzy posiadają szeroką wiedzę branżową. Nasza firma od ponad 20 lat funkcjonuje na polskim rynku. Stale się rozwijamy i poszerzamy zakres działalności, tworząc nowe oddziały Pogotowia ślusarskiego. Posiadamy stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku. Nasza marka Klientom kojarzy się z rzetelnością i fachowością.
Zatrudniani przez nas ślusarze systematycznie uczestniczą w cyklicznych szkoleniach zawodowych. Daje im to możliwość poznania najnowszych rozwiązań oraz metod pracy – w ślusarstwie jest to niezwykle ważne, gdyż umożliwia naszym fachowcom realizację zleceń na najwyższym poziomie.

Znamy wszystkie metody wymiany, naprawy oraz montażu mechanizmów zabezpieczających Państwa mienie. Podejmujemy się wszelkich awaryjnych otwarć – drzwi i mieszkań oraz samochodów. Warto zaznaczyć, iż zajmujemy się awaryjnymi otwarciami drzwi aut marek popularnych, ale i luksusowych.
Profesjonalnie i na najwyższym poziomie – tak działamy!

BOGATA OFERTA HANDLOWA

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu, obok profesjonalnych usług ślusarskich, zajmuje się również sprzedażą produktów antywłamaniowych renomowanych marek. Posiadamy i polecamy Klientom, między innymi, zamki do drzwi Dierre.

Produkty takie, jak zamek do drzwi Dierre gwarantują Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa. A żeby warunek antywłamaniowy mógł zostać dopełniony, urządzenie to musi zostać fachowo zamontowane. Tylko wówczas zamek Dierre będzie rzetelnie i solidnie chronił Państwa mienie przed niepowołanym wtargnięciem osób trzecich.

PROFESJONALNE POGOTOWIE ŚLUSARSKIE

Nasza firma – zatrudniająca najlepszych fachowców na rynku, posiadających bogatą wiedzę o ślusarstwie, oferuje Państwu usługi najwyższej klasy.
Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością, rzetelnie i dokładnie realizując powierzone nam zadanie.

Nasi ślusarze to osoby wysoko wykwalifikowane, wciąż podnoszące swoje kompetencje zawodowe. Fachowcy z naszej firmy biorą udział w licznych szkoleniach, podczas których poznają mechanizmy nowych urządzeń zabezpieczających mienie oraz systemów antywłamaniowych. Mechanizmy marki Dierre należą do najlepszych na rynku. Wykonane zostały z trwałych materiałów i zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo. Polecamy je naszym Klientom jako trwałe i solidne rozwiązanie oraz zabezpieczenie mienia.

PRACUJEMY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

Prowadzone przez nas Pogotowie ślusarskie stawia na dyspozycyjność. Z tego względu pracujemy dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i święta.
Jak pokazuje praktyka, awarie mechanizmów zabezpieczających mienie zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach życia. Zawsze komplikują harmonogram dnia naszych Klientów.

Staramy się być do Państwa dyspozycji zawsze, gdy konieczna jest szybka naprawa, montaż bądź wymiana urządzenia chroniącego mienie.
Sprawnie działający system antywłamaniowy, zamontowany przez profesjonalnego ślusarza, z pewnością spełni swoją podstawową funkcję, jaką jest ochrona Państwa mienia.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami w każdej awaryjnej sytuacji, telefon: 600-277-499

W sprzedaży posiadamy:
Zamki hotelowe na kartę
Zamki nawierzchniowe
Zamki wpuszczane
Zamki Gerda
Zamki antywłamaniowe

Pogotowie ślusarskie – 24 h – Wrocław – polecamy Państwu nasze usługi!

Call Now Button