Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

ZAMEK DO DRZWI GERDA

Zamki do drzwi GerdaBogata oferta usług

Wrocławskie Pogotowie ślusarskie jest zespołem wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy podejmą się realizacji każdego zadania ślusarskiego. Świadczymy szeroki wachlarz usług ślusarskich. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem; powierzane nam prace zawsze traktujemy indywidualnie.

Nasza firma na branżowym rynku działa od przeszło 20 lat. Ten długi czas istnienia w branży sprawił, że posiadamy doświadczenie zawodowe oraz bogatą wiedzę praktyczną, które obecnie wykorzystywane są przez naszych fachowców podczas realizacji codziennych zadań.
Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach zawodowych, które dają nam najświeższe informacje na temat nowinek branżowych, jakie pojawiają się na rynku. Dzięki szkoleniom jesteśmy w stanie pomóc Państwu w każdej trudnej, awaryjnej sytuacji z urządzeniem chroniącym mienie.

Obok profesjonalnych usług ślusarskich, posiadamy bogatą ofertę handlową. Znajdują się w niej, miedzy innymi, zamki do drzwi Gerda.
Świadczymy również szereg usług, wśród których wymienić możemy awaryjne otwarcia czy też wymianę mechanizmów chroniących mienie.

Nagminnie zdarzają się sytuacje awaryjne – zatrzaśnięte drzwi w samochodzie czy też domu – to dla naszych fachowców codzienność. Jesteśmy Pogotowiem ślusarskim, które szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia awarii mechanizmów.
Jesteśmy zmotoryzowani – do Klienta docieramy zaledwie w kilka minut po przyjęciu zlecenia do realizacji.
Szybko oraz sprawnie, a przede wszystkim niezwykle rzetelnie – tak pracujemy dla Państwa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam bezinwazyjną realizację wszelkich zleceń. Powierzając nam swoje mienie, mogą być Państwo pewni, iż pozostanie ono w nienaruszonym stanie.

RENOMOWANI PRODUCENCI

Znana w świecie marka Gerda, której produkty posiadamy w ofercie sprzedaży, jest synonimem bezpieczeństwa. Mechanizmy sygnowane jej logotypem są trwałe, wytrzymałe i antywłamaniowe. Posiadając je, mogą czuć się Państwo bezpiecznie.

Zamek do drzwi Gerda, aby mógł spełniać swoje podstawowe funkcje zabezpieczające minie, musi zostać solidnie i fachowo zamontowany. Zamek Gerda – posiadający mechanizm antywłamaniowy, może zagwarantować Państwu pełne bezpieczeństwo.
Nasi fachowcy dobiorą oraz poinstruują Państwa jak użytkować i konserwować urządzenia antywłamaniowe, chroniące Państwa mienie, by móc z nich korzystać przez wiele lat. Świadczymy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie – polecamy się.

CAŁODOBOWE DYŻURY ŚLUSARSKIE

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu pełni dla Państwa całodobowe dyżury ślusarskie. Jesteśmy dyspozycyjni – o każdej porze dnia i nocy. Nasz telefon: 600-277-499 czynny jest przez całą dobę, także w niedziele i wszystkie święta.

Jeśli zdarzy się Państwu przykra sytuacja w postaci zaciętego systemu antywłamaniowego – wystarczy skontaktować się z naszym ślusarzem, który niezwłocznie po przyjęciu zlecenia do realizacji, przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres. Na miejscu oceni sytuację oraz zaproponuje Państwu optymalne rozwiązanie problemu.
W sprzedaży posiadamy:
Zamki hotelowe na kartę
Zamki nawierzchniowe
Zamki wpuszczane
Zamki Dierre
Zamki antywłamaniowe

Pogotowie ślusarskie – 24h Wrocław!

Call Now Button