Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

ZAMKI HOTELOWE NA KARTĘ WROCŁAW

BĄDŹ BEZPIECZNY W HOTELU

Zamki hotelowe na kartęPoczucie bezpieczeństwa w miejscach użyteczności publicznej, w tym w hotelach, jest niezwykle ważne. Spędzając czas poza własnym domem, chcemy czuć się pewnie, nie martwiąc się o własność.
Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. W swojej bogatej ofercie handlowej posiadamy zamki hotelowe na kartę.
Tego typu urządzenia zapewniają wysoki poziom ochrony mienia, ponadto jako sprzęt systemowy, ułatwiają proces przyznawania pokoi hotelowych. Usprawniają zatem pracę personelowi hotelowemu, a dla Klienta stanowią gwarancję bezpieczeństwa.
Zamki hotelowe na kartę są nowoczesnymi urządzeniami, a stosowane w hotelach, stanowią o ich klasie.
Nasza firma posiada najwyższej klasy sprzęt chroniący mienie dla tego sektora gospodarki. Segment hotelarski, dbając o wygodę i komfort gości hotelowych, decyduje się na montaż urządzeń typu zamek hotelowy na kartę.

KOMFORT I WYGODA GOŚCIA HOTELOWEGO TO PODSTAWA

Obiekty typu hotele, jako cel swojego działania, stawiają komfort i wygodę Klienta. Zamek hotelowy na kartę stanowi ważny element spełniający to kryterium. Łatwe użytkowanie, a także wysoki stopień bezpieczeństwa w zakresie ochrony mienia, są przyczyną do ich częstego wyboru przez osoby zarządzające hotelami.
Zamki hotelowe muszą być gwarantem bezpieczeństwa dla swoich gości. Warto zatem zwrócić się do profesjonalnej firmy ślusarskiej, by ta zajęła się optymalnym do wymogów, wyborem urządzeń. Posiadamy wysokiej klasy zamki hotelowe, których ofertę z przyjemnością Państwu zaprezentujemy. 

SZEROKI WACHLARZ USŁUG

Wrocławskie Pogotowie ślusarskie zapewnia szeroką gamę usług. Podejmujemy się wszelkich prac ślusarskich. Wśród nich znajdują się wymiana oraz montaż urządzeń chroniących mienie naszych Klientów.
Realizujemy awaryjne otwarcia – drzwi mieszkań oraz samochodów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Z należytą rzetelnością realizujemy powierzone nam prace. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych narzędzi, które umożliwiają nam bezinwazyjną pracę. Po wykonaniu zlecenia, na Państwa mieniu nie pojawi się żaden ślad, nawet najmniejsze uszkodzenie. Jesteśmy staranni i skrupulatni. Dbamy o Państwa mienie, a także o zapewnienie Państwu pełnego bezpieczeństwa na co dzień.

PRZESZKOLONA KADRA ŚLUSARSKA

Nasza firma na polskim rynku ślusarskim funkcjonuje od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie i wiedzę praktyczną, które obecnie wciąż poszerzamy uczestnicząc w szkoleniach zawodowych. Dzięki nim potrafimy otworzyć – także awaryjnie – każde urządzenie zabezpieczające mienie. Znamy wszystkie modele drzwi oraz mechanizmów chroniących mienie, jakie nabyć można na polskim rynku. Jesteśmy profesjonalnymi ślusarzami, którzy polecają się do każdego zadania ślusarskiego!

24H / DOBĘ

Pracujemy 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich – o każdej porze dnia czy nocy. Zapewniamy, iż dzięki fachowo zamontowanemu mechanizmowi antywłamaniowemu poczują się Państwo bezpiecznie.

Telefon do nas: 600-277-499

W sprzedaży posiadamy:
Zamki nawierzchniowe
Zamki wpuszczane
Zamki Gerda
Zamki Dierre
Zamki antywłamaniowe

Pogotowie ślusarskie – 24 h – Wrocław – polecamy się!

Call Now Button