Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski - 24 h / dobę
Zadzwoń! 600-277-499

ZAMKI DRZWIOWE WROCŁAW

Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu to firma, która zajmuje się szeroko rozumianymi usługami ślusarskimi. Wykonujemy zarówno tradycyjne usługi ślusarskie typu montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków, jak i bardziej skomplikowane realizacje, takie jak awaryjne otwieranie samochodów czy otwieranie mieszkań i domów metodą bez kluczyka.

Ponadto, w naszej ofercie znajduje się także sprzedaż zamków do drzwi. Naszym klientom polecamy szczególnie zamki drzwiowe Gerda coraz zamki drzwiowe marki Lob. Oba rodzaje produktów charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wysoką skutecznością w zakresie zabezpieczenia przestrzeni przed osobami postronnymi.

W tym zakresie szczególnie polecamy antywłamaniowe zamki drzwiowe.

Zamki drzwiowe Wrocław

 

Skonsultuj zamek ze specjalistą

Nasza firma znana jest z wysokiej jakości usług. Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu posiada zespół doskonale przeszkolonych ślusarzy, którzy oprócz tradycyjnych usług mogą również doradzić wybór zamka spełniającego oczekiwania mieszkańców czy pracowników co do zapewnienia właściwej ochrony przed włamaniem.
Dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli zawsze czuć się bezpiecznie we własnym domu czy firmie. Zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą na podniesienie poziomu zabezpieczenia Państwa mienia przed kradzieżą. Dodatkowym atutem prowadzonej przez nas sprzedaży zamków drzwiowych jest fakt, że mogą one być zamontowane przez wysokiej klasy ślusarzy, dzięki czemu dają 100% zabezpieczenia względem swoich technicznych możliwości.

Aneta Janakowska
Aneta Janakowska
2024-04-05
Pan Marek- pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradztwo i wykonanie. Punktualność i dokładność. Korzystałam z usługi w Wielką Sobotę, więc jak najbardziej w święta też można. Polecam! Jeżeli będę musiała skorzystać z takich usług jeszcze raz- tylko w tej firmie!
Darku_86
Darku_86
2024-04-05
Super 😄
nilai8
nilai8
2024-03-25
Ekspresowe otwarcie garażu z wymianą wkładki. Wszystko trwało 25 minut :)) Bardzo zadowolona i dziękuję Panie Marku!
Kinga Oleksy
Kinga Oleksy
2024-03-20
Fachowa i miła pomoc. Sprawna infolinia. Pan Marek bardzo kontaktowy, rzeczowy i punktualny - doradził co najlepiej w danej sytuacji i załatwił sprawę od ręki. Cały proces przebiegł ekspresowo. Polecam!
Weronika Burlikowska
Weronika Burlikowska
2024-03-19
Bardzo szybka i sprawna wymiana zamka, serdecznie polecam.
Kamil Giza
Kamil Giza
2024-03-19
Firma jak najbardziej godna polecenia - usługa wykonana niemal natychmiastowo z szczegółowym wyjaśnieniem i pomocą w wyborze zamka. Pan Marek świetny profesjonalista!
Agnieszka Zdrojewska
Agnieszka Zdrojewska
2024-03-09
Bardzo sprawne i szybkie działanie. Trafiliśmy na Pana Marka, który od razu zdiagnozował problem, zorganizował części i zależało mu żeby nie zostawić nas na weekend z tym kłopotem. Polecam!
Handsome Jack
Handsome Jack
2024-03-05
Polecam, dobrze zrobiona praca

Do usług przez całą dobę

Pracujemy przez 24 godziny na dobę. Przez 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług ślusarskich polecamy skontaktować się z naszą firmą. Pogotowie ślusarskie we Wrocławiu szybko reaguje na zgłoszenia klientów. Wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-4995, aby zatrudnieni u nas specjaliści w dogodnym dla Państwa czasie pojawili się we wskazanym miejscu wykonać zlecenie.
Zapraszamy i polecamy się!

W sprzedaży posiadamy:
Zamki nawierzchniowe
Zamki wpuszczane
Zamki Gerda
Zamki Dierre
Zamki antywłamaniowe
Zamki do drzwi Mottura

Call Now Button